- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1241 Culés
Gorące dyskusje
gumaz
0
Jakie macie plany na sobote ?aktywnośc czy chlanie czy gierki ?
26 odpowiedzi
Bocheno1
27
@Faro - Ansu Fati@AlexDark00 - Robert Lewandowski @Popitek12 - Cristiano Ronaldo@NeroTFP1... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
KamQiX
44
Czerwona kartka za zasłanianie ust to najbardziej absurdalny przepis jaki wprowadzono w tym... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1241 Culés
2
Nie No ten gosciu co popchnął tego chłopaka to powinien jakaś przekope dostać. Tak się nie robi, zachowal się jak ostatni... i ... brak słów na takie zachowanie. Powinien dostać dożywotnia dyskwalifikacje za takie frajerstwo. Przez niego ucierpiały 3 osoby, jedna jest w ciężkim stanie. Tak na prawdę mogl spowodować smierć trzem osobom. Brak słów
0
@DaPi Zachował się jak mistrz świata :D
0
@DaPi Myślę że tam i nawet z 10 osób mogło mieć jakieś złamania po tej kraksie, ale o tym się nie mówi no bo przy stanie głównego poszkodowanego to tam złamanie ręki to nic.