- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1419 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
2
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
61 odpowiedzi
Hosh
5
Pamiętajcie, w razie wojny, gdy geje w rurkach będą walczyć o niepodległość Polski, to... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
0
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1419 Culés
4
Dobry jest skubaniec, ale wszedł tak wysoko, że ma z czego schodzić. Messi pewnie i do 40. będzie dobry :D
0
@Tomo1989 Messi to z 3 lata max ;)
12
@tommyVERceti Messi jak straci dynamikę, to wystarczy go cofnąć do pomocy i z jego czuciem piłki to z 25 asyst zanotuje w sezonie.
0
@Tomo1989 Cristiano jest gigantem. Ma szczęście, że jest tak wybitnym piłkarzem i nieszczęście zarazem, że żyje w czasach Messi'ego.
1
@Ascend Myślę, że Messi nie straci dynamiki wcześniej niż Ronaldo- Ronaldo to góra mięśni, przez co jest bardziej usztywniony i mało zwrotny. O ile prędkość jaką rozwija, wciąż jest na wysokim poziomie, to z dynamiką i zwrotnością, już nie wygląda to tak dobrze. I prawdą jest, że Messiego zawsze można cofnąć i wtedy, będzie najlepszym pomocnikiem na świecie.