La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1530 Culés

konto usunięte

2

MYŚLODSIEWNIA

La Rambla jest jak gęste bagno, które wciąga i wysysa siły witalne. Bagno takie całkiem grząskie, łapczywe, niemalże jak te, które pochłonęło Artaxa. Jest uzależnieniem, ale nie dla wszystkich. Niektórzy tak z przyzwyczajenia, wcale nie, że uzależnieni. No chory jesteś? Ja uzależniony? To z przyzwyczajenia - mówi alkoholik odstawiając pustą flaszkę do sterty innych. Czerwony na buzi niczym Lenin, ale to z przyzwyczajenia. Z drugiej strony nie ma w tym nic złego, bo w końcu co lepszego można porobić jadąc autobusem? Codziennie pokonujesz tę samą drogę, widzisz tych samych nudnych sąsiadów, te same dzieciaki wydzierające się wniebogłosy, narzekające na dzisiaj, tęskniące za jutrem, a jutro zmęczone wspomnieniami o dzisiaj. Znaczy, no, wczoraj.

Powiedzmy więc, że w pewnych momentach codzienności nie ma lepszych zajęć, aniżeli wertowanie la rambli.

Za wiele odkrywczych rzeczy tutaj nie doświadczymy, ponieważ wtórność jest bezpieczna, a nowe wiąże się z ryzykiem niepowodzenia. W sumie tak myślę, że strach, to katalizator zmiany. Za dzieciaka najbardziej nie lubiłem iść do sklepu i kupować rzeczy na wagę. Łatwo bowiem zapomnieć i pomylić gramy z dag. Dlatego wybierałem opcję dzielenia kilograma - na przykład: poproszę pół kilo. Wybierałem bezpieczniejszą opcję i w ten sposób wyszedłem na ludzi, ale nie przed szereg. Czy żałuję? Nie. To najgorsze, co możesz zrobić - żałować popełnionego.

Zachęcam gorąco do tworzenia treści i wzbogacania la rambli swoją twórczością. Dzisiaj jesteście tutaj, a jutro tam. Kiedy w oddali majaczy się wierzchołek sukcesu, nie czekaj na towarzystwo. Przyj ile wlezie, lecz nigdy po trupach. One mają już spokój, nie spieszą się nigdzie w przeciwieństwie do nas.

Wybieraj nieznane i nie żałuj wyborów. Inaczej możesz umrzeć wcale nie żyjąc. Do zobaczenia dzisiaj!

1

@kerouac właśnie się zastanawiałem co się tutaj dzieje.. i teraz widzę że bagno

1

@kerouac taktyczny bo usypiam

konto usunięte

1

@kerouac Evviva kerouac!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?