- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 502 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 502 Culés
#Tiki-takaNa dzisiejszym treningu pierwszej drużyny zabrakło Arthura, który nie zamierza wracać do klubu. Pojawił się za to Ousmane Dembélé, który wykonywał ćwiczenia indywidualne, podobnie jak Antoine Greizmann i Clement Lenglet. [@FCBarcelona_es]
4
Pożycz dychę Maciej.
0
Żeby jutro nie było newsa że Dembele się odnowiła kontuzja
9
Dembele wczoraj wrzucił zdjęcie z treningu na instagram. Liczę na jego determinację i szczęście, żeby kontuzje przestały go omijać.
0
@Archie "żeby kontuzje przestały go omijać"? :D