- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1267 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1267 Culés
3
Bon turystyczny jak i cała polityka gospodarcza PiS podsumowana w jednej bajce:
1
@barcelonaLM za tuska było lepiej, lepiej sie żyło, spokojniej, dobrobyt był
2
@barcelonaLM
Ah Te niedziele na starym TVP na przemian z gumisiami :D
Kto pamieta ten miał udane dzieciństwo
1
@klaudiusz_blau
Ale ty jesteś już nudny pojawiasz sie tylko z tymi durnymi docinkami,a a Po to było tak czy siak.
Dorośnij
0
@klaudiusz_blau Co za Tuska? Pokazuje do czego doprowadza socjal... a, nie, solidaryzm społeczny ;)
0
@MarioVeB! czy ja z panem rozmawiam? nie. wie pan czemu? nie mój poziom
0
@barcelonaLM podaj nazwę kraju z zachodu europy gdzie nie ma socjalu
1
@barcelonaLM to tylko baje są a kochany rząd deje 500+ a nie tak jak te złodzieje z Płatformy!!! ;)
4
@klaudiusz_blau Podaj nazwę kraju zachodu Europy który ma podobne do nas PKB na osobę i przy tym podobną wysokość socjalu. A potem spójrz na kraje porównywalne do nas pod względem rozwoju i zobacz jakie tam są wysokości socjalu :D
1
@klaudiusz_blau Przecież to co robi PiS z programami socjalnymi to rak. 500+ nie spełnia swojej podstawowej funkcji, 13. emerytura to przekupstwo seniorów, którzy o wiele bardziej by zyskali na emeryturze bez podatku, jakieś 300+, teraz bon turystyczny, to są wszystko programy zrobione pod wybory! Kilkadziesiąt miliardów rocznie kosztuje państwo utrzymanie PiSu przy władzy. A przecież apetyt rośnie w miarę jedzenia
0
@barcelonaLM czekam na nazwę kraju, a nie wywody polityczne
1
@Bykunn Ty jesteś normalny ? Chcesz mu styki popalić? :D
0
@klaudiusz_blau Jest różnica pomiędzy wspieraniem poszkodowanych ludzi przez państwo (gdzie tego nie neguję w skrajnych sytuacjach), a między idiotycznym rozdawaniem pieniędzy. Nie podam Ci takiego państwa, ponieważ nie ma takiego. Przecież nie jestem żadnym anarchokapitalistą, socjal zawsze jakiś będzie. Ale kurde, to wszystko trzeba robić przede wszystkim z głową