La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1378 Culés

0

Podobno już są rozmowy.Tak przynajmniej w Niemczech piszą.


konto usunięte

3

@Encore osobisxcie nie wiem po co im Sancho Greenwood, Rashford, Martial, Bruno ich ofensywa źle nie wygląda żeby trzeba było wydawać na Sancho 120mln aczkolwiek patrzac na cene Maguire to czemu nie ...

0

@Ghotti Niby tak ale ta cena za Sancho może się okazać promocyjna bo ten chłopak ma ogromne możliwośći i ten kto go pozyska może na długo zyskać bardzo dużo jakości w ofensywie.

0

@Ghotti No tak, ale myślę, że nie chcą opierać ataku na kapryśnym Martialu który dobrze gra pół roku a następne pół przeciętnie. Greenwood to 18-latek.. Na rezerwie jest James który mnie nie przekonuje, moim zdaniem 5 zawodników na 4 ofensywne pozycje to zdecydowanie za mało. Tak wąską kadrą dużo nie ugrają, a przecież wracają do LM

konto usunięte

0

@Encore 120 mln promocyjna cena :)

0

@ksobi Przypominam że Barcelona dała tyle za Griezmanna ^^

konto usunięte

0

@Encore Ale teraz po kryzysie ceny spadły, moim zdaniem Sancho wart z 80 mln na ten moment xd

1

@kerouac Wiadomo że tak byku ale świry z Borusi nie puszczą go za tyle ;v

konto usunięte

0

@Encore to nic nie zmienia. Gość nie jest wart 120 mln a mówiąc że to promocja to w ogóle jakiś kosmos:D

0

@ksobi Wiadomo że nikt nie jest wart tyle ale w tym momencie płacisz za potencjał. ;v

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?