- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1808 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
Arkon
5
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Lanosss
16
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1808 Culés
4
Czyli cykl Grand Prix w skokach zapewne rozpocznie się i zakończy w Wiśle, bo zawody w Kazachstanie i Rosji będą pewnie mieć problem z zebraniem minimalnej liczby reprezentacji na liście startowej.
https://mobile.twitter.com/Skijumpingpl/status/1286672638513950720
1
@pawelfcb2010 100 procent zwycięstw ktoś będzie mógł mieć :P
0
@tadzik447 Była już kiedyś taka sytuacja :)
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Letnie_Grand_Prix_w_skokach_narciarskich_1994
0
@pawelfcb2010 W zasadzie pewna jest Wisła.
Może w końcu Kamil Stoch wygra LGP :)
2
@kibicsportu Konkursy LGP w Wiśle zazwyczaj są wygrywane przez Polaków, więc bardzo prawdopodobne, że cykl wygra któryś z naszych.
Oby zimą udało się rozegrać w miarę normalny sezon.