- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1200 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
8
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1200 Culés
3
Bendzi w pojedynkę niszczy Niemców. Pięknie się go ogląda.
0
@Encore jak widzisz wąską kadrę na IO?
0
@CalcioFan Ciężko powiedzieć na ten moment :d
2
@Encore Imo najciężej na przyjęciu: Leon, Bednorz, Kubiak nie do ruszenia, a na 1 miejsce jest Śliwka, Szalpuk, Fornal, Kwolek
0
@CalcioFan To zależy. Trzeba pamiętać, że na IO pojedzie czterech przyjmujących (dwóch ofensywnych i dwóch defensywnych). Pewniakami są Leon (ofensywny) i Kubiak (defensywny). I trzeba pamiętać, ze na igrzyska jedzie jeden libero, wiec jeden przyjmujacy musi byc jednoczesnie awaryjnym libero. I jak dla mnie, to wlasnie Sliwka jest trzecim w kolejce do pojechania. Dobry na przyjeciu, a oprocz tego moze grac jako zmiennik Zatorskiego, gdyby temu sie cos stalo.o czwarte miejsce powinien rywalizowac Szalpuk z Bednorzem. Sportowo broni sie Bednorz, ale pamietajmy, ze dla Heynena rownie wazna jest druzyna, zespol, mentalnosc i jednosc w grupie. Zalezy czy w tej kwestii Bednorz sie ogarnal. Podobno wyjasnili sobie to z Vitalem. No i trzeba tez pamietac, ze nie wiadomo jak z perspektywa zmiennika poradzi sobie Bednorz. Badzmy szczerzy, ze do Leona startu nie ma, zwlaszcza gdy ranga spotkania jest wysoka i raczej bedzie rezewowym, ktory pogra troche w grupie. A dwojka Bednorz-Leon raczej Heynen nie zagra, bo zagra Kubiak. Moim zdaniem powinien jechac Bednorz, a nie Szalpuk. No ale zobaczymy, jak na razie z kazdej decyzji Heynen sie wybronil.