La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1107 Culés

0

Dear Rambla,

Czy do 100 zł jest ktoś w stanie polecić jakiegoś SmartWatch'a? Czy może po prostu kupić Mi Band'a?
Generalnie nie widzę jakiś większych różnic w funkcjonalnościach jak porównam te za 100 zł do tych za 400-500 zł.
Na różnych forum były informacje typu "za tyle to nawet nie kupuj, szajs" ale nigdzie nie widziałem, żeby ktoś to sensownie uargumentował więc być może ktoś z Was będzie miał styczność z tymi tańszymi modelami.

PS. Najlepiej gdyby wyglądał jak klasyczny okrągły zegarek.
https://sodu.pl/wp-content/uploads/2019/05/53620-9veyqm.jpg


konto usunięte

0

0

@Ghotti dzięki. :)

konto usunięte

0

@elmayakos
3 sezon Daredevila dobry?

1

@Joey Jeżeli zacząłeś oglądać Daredevila to wg mnie obowiązkowym jest obejrzeć 3 sezon i zobaczyć zakończenie historii. Wszystkie sezony dla mnie są świetne.
Do tego polecam Punishera i Defendersów żeby zobaczyć jak to się zazębia z innymi historiami.

konto usunięte

1

@Joey mnie strasznie wynudzil daredevil ze go nawet nie skonczylem, ogólnie te komiksy marvela na Netflix dla mnie słabe.

konto usunięte

0

@elmayakos
Punisher odhaczony, sztos! Defendersi też! Było ok. Został mi tylko 3 sez DD, także obejrzę sobie, dzięki.

0

@elmayakos W tej cenie tylko i wyłącznie Mi Band 5 z Chin

0

@Ghotti U mnie kompletnie odwrotnie. Wciągnąłem 2 sezony w tydzień. W momencie kiedy wyszedł 3 to obejrzałem wszystkie odcinki w jeden dzień.
To samo miałem w przypadku Punishera i Defendersów. Jeżeli chodzi o pozostałe seriale Marvela to rzeczywiście jakoś bardzo się nie wkręciłem.
@Joey Nie zawiedziesz się.
@aras17_VeB No właśnie z tego co widzę to wszyscy polecają Mi Band tylko obawiam się, że może mi nie dojść w przeciągu 2 tygodni.

konto usunięte

0

@elmayakos co kto woli, mnie żaden marvel nie wciagnał o ile mnie pamięć nie myli

konto usunięte

1

@elmayakos @Ghotti
Mi Panowie nawet Iron Fist i Luke Cage pierwsze sezony się podobały. Kwestia gustu :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?