- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1643 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Arkon
3
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Lanosss
14
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1643 Culés
0
FCA (Fiat Chrysler Automobiles) i PSA (Peugeot Société Anonyme) negocjują połączenie, które ma zostać dokonane do I kwartału 2021 roku. Koncerny ogłosiły, że ich wspólną nazwą będzie: Stellantis, czyli słowo pochodzenia łacińskiego od czasownika stello, które oznacza: rozjaśniać z gwiazdami lub lśnić jak gwiazda. Znaki marek zostaną bez zmian.
Połączenie tych dwóch firm spowoduje, że w ich rękach znajdą się takie marki jak: Abarth, Fiat, Alfa Romeo, Ferrari, Lancia, Maserati, Chrysler, RAM, Jeep, Dodge, Peugeot, Citroën, DS, Opel, czy Vauxhall.
2
@fcbarcafan19 Lepiej by brzmiało Fiageot :)