La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1492 Culés

0

Do wszystkich przepalonych na naszą canterę apeluję o użycie mózgów!!! Puig i Ansu są potrzebni drugiej drużynie, wystawianie ich w pierwszym składzie ryzykując kontuzją czy wogóle przemęczając ich to idiotyzm. Proponuję się opanować i spojrzeć szerzej nawet jeśli zagramy braithwaitem i 5 rakiticiami i vidalami

0

@jakub1906 My dalej walczymy o mistrzostwo w lidze więc nie rozumiem dalej chcesz oglądać vidala na skrzydle?

0

@Kwiatek67 gramy z valladolid i po coś tego braithwaite ściągaliśmy więc jeśli z nim i vidalem w składzie nie opanujemy sytuacji w powiedzmy 60 minut w które powinniśmy być w stanie zamknąć mecz, jeśli nie to ansu z riquim się mogą przydać ale ciężko będzie w takim układzie mówić o jakiejś walce o mistrzostwo zwłaszcza że real też do tego momentu może rozstrzygnąć mecz. Jak dla mnie powinni zagrać max po 20 minut

0

@Kwiatek67 o jakie mistrzostwo? Matematyczne szanse to jeszcze nie walka o mistrza. My już zmarnowaliśmy swoją szansę.

Trzeba spojrzeć realnie na sytuację. Teraz kluczową kwestią jest przygotowanie zespołu do LM i awans rezerw do Segunda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?