La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1426 Culés

4

Bez urazy dla części tu zgromadzinych, ale wyborcy Trzaskowskiego to w sporej większości ludzie wykształceni, po studiach itp. Wszystko rozumiem ale ten komentarz to śmiech na sali https://prnt.sc/tgqtnv
Najprostsza zasada matematyki a tyle ludzi ma z tym problem. Co więcej, widziałem też sporo komentarzy, gdzie ludzie dziwili się jakim to sposobem % głosów na Trzaskowskiego malał gdy % głosów na Dudę wzrastał.

Kabaret z komentarzy na WP ciąg dalszy:
"Wybory sfałszowane. Trzaski powinien wygrać!!"

"Wacik, średnią ważoną liczyli. Głosy na Dudę waga 2, na Trzaskowskiego waga 1. I tak wygrał Duda."

"Wyniki były znane przed wyborami ."

"Przecież było wiadomo od początku, że przy niewielkich różnicach, wygra Duda, bo przeliczone głosy będą na korzyść Dudy!!! Wschód jest praktycznie beż żadnej kontroli, bo to bastion pisu i robili tam co chcieli."

"wybory wygrała ideologia rasizmu antysemityzmu i homofobi"

"Ja na ten

kraj już dawno położyłem laske, to jest toksyczny kraj od zawsze, wygranymi są ci co wyjechali."

Ta wypowiedź może wyglądać na atak w strone PO, ale nie koniecznie tak jest, bardziej chodzi mi o to, aby pokazać, że ci "wykształceni" umią jedynie klepać regułki z podręczników a nie potrafią przełożyć tego na praktykę. Szukałem też podobnych wypowiedzi wyborców PiSu na WP, nie znalazłem nic aż tak bardzo atakującego w strone pana Trzaskowskiego czy PO, fakt faktem gdybym szukał dłużej i w większej ilości artykułów to na 100% coś znajdę, nie ma się co okłamywać - ale duża większość to komentarze mocno atakujące PiS czy pana Dudę, gdyby Trzaskowski wygrał to byłoby na odwrót - to też biorę pod uwagę.

Podsumowując - czy na tych studiach itd. nie uczą jak działają % w matematyce, statystyka itd? Szacunek w polityce to rzecz, która praktycznie nie istnieje, ale jako wyborcy powinniśmy ją egzekwować (tutaj nie bierzemy pod uwagę tematu LGBT bo to u wyborców PiSu i PO znajdą się tacy, którzy są za związkami i tacy, którzy ich nie chcą), to jakie wypowiedzi od wyborców Trzaskowskiego w stronę wyborców Dudy, i Dudy w stronę Trzaskowskiego można przeczytać to aż żal potem sie przyznawać, że tacy ludzie żyją w tym kraju.
Ostania rzecz - wybory dla Polonii? Dla mnie jest to śmieszne, ok rozumiem osoby, które wyjechały na klika miesięcy za granicę - niech głosują, ale ludzie mieszkający na stałe za granicą? Co oni mają do polityki w Polsce? Wyjechali bo tu im nie pasowało więc niech załatwiają sobie tam lepszego prezydenta a nie w kraju, w którym są raz w roku na parę dni żeby odwiedzić rodzinę i ponarzekać jak to w tej Polsce źle.

0

@RobiS Działanie %, statystyka itd to szkoła podstawowa i średnia

0

@RobiS Studia to nie wyznacznik inteligencji. To jeden z przykladow ;)

0

@dv7wisnia to prawda, ale tu bardziej chodziło mi o ukierunkowanie myślenia a nie ścisłe podawanie etapu nauki ;)

1

@RobiS wiesz co ja mam wrażenie ,że to raczej mocno sfrustrowani i nie ma tutaj nic to czy jestes wykształcony itp tylko jak wychowany jak jest przykład nauczyciel mówi na lekcji napisze Jasiu na tablicy jedynke i ta jedynka oznacza Twoje człowieczeństwo dobra, napisz dalej zero i to jest Twoje wykształcenie napisz kolejne zero i to bedzie Twoje duże wynagrodzenia za pracę itd itd a na końcu zmażtą jedynke i bez niej zostają same zera i tak naprawde jesteś nikim ... w wielkim skrócie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy