- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1273 Culés
Gorące dyskusje
Stinger_
8
Złota Piłka 2025/26Czy Leo Messi ma w ogóle na nią szansę?Spotkałem się z różnymi opiniami... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
QQL5
24
W taki gorąc już mój organizm jest tak przemęczony ze japierdziele. Od rana mi słabo
34 odpowiedzi
heniusss
5
Niektórzy to narzekają jak by 26 stopni w nocy było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1273 Culés
0
Z Napoli może się stać wszystko no i boję się właściwie wysokiego remisu, który może nas wyeliminować z gry. Jednakże Camp Nou to nasza forteca i w tym sezonie JESZCZE NIE PRZEGRALIŚMY i odnotowaliśmy zaledwie 3 remisy.
Po ewentualnym przejściu Napoli czeka nas zapewne Bayern. Niemcy są zdecydowanym faworytem, ale właściwie to tylko jeden mecz, a nie dwa + jednak Bayern czeka długa przerwa od grania.
1
@Katalonbar camp nou bez kibicow to zadna forteca