La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1393 Culés

konto usunięte

0

Ktoś kiedyś sie bawił lub bawi w wypożyczanie samochodu do ślubu?

konto usunięte

0

@Ghotti
"Ekspert" od ślubów nieobecny, ale co do tego znajomi ostatnio fajny retro samochodzik sobie wypożyczyli na okazje ślubu
Normalna praktyka ,a o co dokładnie pytasz?

0

@Ghotti Ja wypożyczałem :) Co chcesz wiedzieć?

konto usunięte

0

@MarioVeB! @JimMorrisonFCB
Źle sformułowałem pytanie :D czy ktoś to robił z biznesowego punktu widzenia ;)

konto usunięte

0

@Ghotti
Aa chcesz sobie biznes otworzyć cóz raczej tu takich osób nie spotkasz. Weź może poszukaj takich firm i zobacz na jakich zasadach działaja.

konto usunięte

0

@MarioVeB! No właśnie widziałem, pytałem, patrzę wynajem Camaro 1200pln na 2h de facto plus zdjęcia w plenerze ewentualnie i grafik na 2020 pełny ...

0

@Ghotti Tak, ja woziłem około 4 lata do ślubu :) Co tam chcesz wiedzieć ?

konto usunięte

0

@SnieguPlock oplacalny biznes? ;) tak spojrzalem z ciekawosci takie camaro 120k a gosc ma do konca roku termin zajęty, woziłeś sam czy tylko wypozyczales samochod?

0

@Ghotti Sam woziłem :) także mi się opłacało swoim samochodem :) 600 zł, za 4 godziny latania w garniaczku :) I w dodatku poznałem 4 lata temu moją obecną dziewczynę i matkę mojego dziecka, bo była świadkową :) Także ja jak najbardziej wpominam na plus :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?