La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

0

Gra ktoś w word of tanks ? ;) wracam do gry i mam parę pytań :D

0

@xVENUMx gram
pytaj

0

@xVENUMx Ostatnio grałem z pół roku temu i tak kilka meczów w tygodniu sobie grywałem więc nie wiem jakiej wiedzy potrzebujesz :/

0

@baczmus @Mamrotek22 wracam po rocznej przerwie zaledwie to zagrałem 5/10 meczy nie pamiętam ale kumpel mnie namówił i nie wiem jakie linie robić bo mam T28 :D jedni mówią IS a drudzy w B54

0

@xVENUMx wejdą na strone wot life com . Zobaczysz tam twoje statystyki i na podstawie ich może stwierdzisz w co iść . Ja bym radził w Is ale wybór pozostawiam tobie.

0

@xVENUMx po takiej przerwie doszło dużo nowych czołgów i może w włoskie czołgi polecam ( nie mam ale są dobre) więc popatrz sobie ( mają dodać polskie średnie czołgi od 4 tier więc może w nie byś poszedł (film o nich na Wot Polska)

0

@xVENUMx a to nie pomogę. nie wiem czemu ale mi najlepiej grało się szwedzkimi i czescho-słowackimi. No na szwedzkich robiłem najlepsze wyniki :D chyba chciałem być inny od innych :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?