La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1686 Culés

8

Jest VAR, a ja dalej uważam, że sedziowie popełniają niesamowite błędy.
W meczu z Atletico Semedo nie faulował Saula, ludzie on go nie dotknął.
Jeśli dziś był karny na Marcelo, to tak samo powinien być na Raulu Garcii w polu karnym. Dlaczego karny w meczu z Atletico został powtórzony???
W takim razie karny Kuby z czerwca również powinien zostać powtórzony... To jest farsa po prostu...

2

@Katalonik97 to nie są "błędy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Katalonik97 Ale wiesz że nie było varu przy Euro 2016?

2

@Katalonik97 Trzeba tak sprecyzować przepisy, żeby nie było możliwości interpretacji.

0

@Transu96 czy jest mowa o grze pod Real? Nie posuwałbym się aż tak daleko.

0

@DonAndresFCB wiem, wiem.

0

@Katalonik97 masz rację, Semedo nie faulował Saula. Faulował Carrasco a sędzia słusznie podyktował rzut karny.
Dlaczego karny z Atletico został powtórzony? Dlatego, że Ter Stegen złamał przepisy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?