La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1767 Culés

10

Można powiedzieć, że tracimy mistrzowski tytuł na własne życzenie i przez przeciętną grę, ale sędziowie odbierają nam punkty i tak samo było w sezonie 2016 2017 gdzie Real był ciągnięty za uszy, a nam nie uznali gola gdzie piłka była prawie pół metra za linią bramkową, to było chyba z Betisem, ale to tylko czubek góry lodowej tamtego sezonu. Ostatni raz Real wygrał pewnie i bez kontrowersji LL 8 lat temu, to była drużyna, która kroczyła pewnie po tytuł. Po raz kolejny podkreślam, że gramy dużo poniżej oczekiwań, ale to nie oznacza, że mogą być takie wałki. Powinni zrobić coś z tym marnym sędziowaniem, bo od ładnych kilku lat są z tym cyrki.

3

@daniel32778 nawet ten sezon 11/12 mial jakies kontrowersje ale jednak biali tam zdobyli 100 pkt i jednak nie w erze Varu to nie bylo tego az tak wiele.

0

@daniel32778 Dokładnie, my gramy słabo, ale Real bardzo podobnie, a mają więcej szczęścia do sędziów i prowadzą w lidze, i ją wygrają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?