La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1639 Culés

konto usunięte

7

Duda znów gada o podpaskach a te dzieci za nim co tak krzyczą to nawet nie wiedzą o co chodzi. Dostali po 100 zł i wspierają. On gada takie bzdury że tylko ograniczeni umysłowo muszą wierzyć w to co mówi. Najlepszy tekst że ten kto nie zarobił 8 tys rocznie nie płaci podatku. Życzę powodzenia w życiu wszystkim co zarabiają nie więcej niż 8 rocznie. Co za pajac ten Duda, po prostu najgorszy prezydent ever

2

@damiano996 technologia idzie do przodu a ludzie sami w sobie do tylu, niedlugo Nasz rzad utwierdzi ludzi w tym ze 2 × 1 roqne jest 3 , i w szkole to wprowadzą bo tak ktos mowi i ludzie w to uwierzą, ludziom brak jakiejkolwiek wiedzy na daną sprawe, nie znaja sie na ekonomi, na imnych plaszczyznach polityki,

konto usunięte

0

@haryveb944 wiem. Naprawde mam nadzieję że Polacy się jednak obudzą bo wierzę że Polacy nie są durni. Ile jeszcze muszą udowodnić ludzie myślący żeby wyborcy dudy zrozumieli że Duda nie ma nic do zaproponowania. Zdarta płyta o czymś co było 13 lat temu. Ulaskawil pedofila i twierdzi że to dla dobra rodziny. Cały rząd jeździ po kraju, dają czeku bez Pokrycia. Szkoda słów bo długo by pisać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?