La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1687 Culés

6

Debata w TVN odwołana, niech teraz szybko dogadają się z Polsatem i postawią Dude przed faktem dokonanym. Tak jak pisałem Duda sam powiedział że weźmie udział w debacie 3 stacji niech Polsat i TVN powiedzą sprawdzam

3

@Europejczyk1980 A z jakiego powodu odwołana? :)

konto usunięte

9

@Kapitan hawk z powodu cykora Dudy oczywiście.

konto usunięte

1

@Europejczyk1980 Duda i sztab coś wymyśla,by nawet ze wspólnej debaty się wykpić;)

0

@Kapitan hawk Duda odmówił udziału w tej debacie

1

@Europejczyk1980 i wszystko w temacie. Ucieka zamiast walczyć.

0

@Barca1992 Nie teraz, jeżeli Polsat umówi się z TVN już nie będzie wymówki o prywatnej stacji Trzaskowskiego. Przecież sam dzisiaj mówił że Polsat jest dyskryminowany poza tym ze stacji Solorza wytypowana będzie Gawryluk która nie kryje sympatii do PiS i która jest przyjaciółką partnerki Kurskiego.

konto usunięte

0

@Europejczyk1980 zestaw 2do1 hmm to w sumie może się zgodzi:)

0

@Barca1992 Dokładnie i będzie miał swoją publiczność

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?