La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1486 Culés

0

Kurde gdyby nie ta wtopa z Celtą to reszta popandemicznych meczy nie była wcale taka zła. Remisy z silnymi Atletico i Sevillą, wygrane ze słabszymi zespołami. Co do samej gry, wygląda to naprawdę dobrze, szkoda że zazwyczaj tylko w pierwszych 30 minutach, gdzie nie wykorzystujemy okazji, a później to już powolne klepanie piłki w szerz. Wychodzę z założenia że gramy podobnie jak biali, z tym że oni są do bólu skuteczni i dlatego prawdopodobnie nam odjadą na te 4 pkt. Trochę szkoda, ale dopóki mamy matematyczne szanse będę wierzył w ligowy sukces, bo jakby nie patrzeć nasi biali koledzy mierzą się jeszcze z 3 zespołami, które mają realną szansę coś ugrać. Oczywiście fakt, że muszą się potknąć 2 razy z czego najmniej 1 porażka przy naszych wszystkich zwycięstwach do końca, nie napawa optymizmem, ale jak to zawsze powtarzam, nie takie rzeczy się zdarzały :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?