La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1037 Culés

11

https://mobile.twitter.com/m_borzecki/status/1278253850479165440
Opinia kibica Schalke na temat Mirandy...

konto usunięte

0

@Veb1233 A on mało grał niemalże od początku i tam trochę ich oglądałem i naprawdę cały zespół popadł w fatalną dyspozycję, nawet kiedy można było go wpuścić, to Wagner bał się to zrobić, choć jak grał to faktycznie był żenujący do bólu.

Może jak pójdzie do Włoch to zrobi większą furorę.

4

@Veb1233 Nie ma się co dziwić bo w meczach których grał wyglądało jakby mu piłka przeszkadzała..

0

@Veb1233 No niestety. Jeszcze ze 2-3 lata temu wydawało się, że koło 2020-21 roku będziemy mieli mega problem, bo Alba będzie jeszcze w wieku do grania, a już będziemy mieli dwóch topowych młodych LO, czyli Cucurelle i Mirandę i co tu zrobić z trzema świetnymi lewymi obrońcami w składzie? A tu los przewrotny i już teraz okazało się, że Albie forma spada, Cucu to w ogóle nie jest lewy obrońca, a Miranda tak dramatycznie wyhamował w rozwoju, że to poziom drugoligowy. Na szczęście w międzyczasie kupiono największy talent La Liga na tej pozycji czyli Firpo i... po roku okazało się, że on też wyhamował w rozwoju, a wręcz cofnął się. I zamiast czterech topowych lewych obrońców mamy... problem. Tylko, że było to nie do przewidzenia, bo perspektywy były znakomite.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?