La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 928 Culés

0

Tu trzeba radykalnych zmian, Vidal i Rakitic muszą odejść koniecznie, nawet za grosze byle zwolnić listę płac, sprzedając ich i Rafinhe można spokojnie ruszyć po Thiago. Busi/FDJ - Thiago - Puig i wreszcie Messi nie będzie musiał rozgrywać. Jeśli się uda to postarać się o Sancho/Neymara w miejsce Umtitiego i Coutinho. Bo Araujo i Todibo gorzej od Samu nie zagrają, Neto out, reszta na wypożyczenie
Br: Ter Stegen, Inaki Pena
Po: Semedo, Roberto
Śo: Pique, Lenglet, Araujo, Todibo
Lo: Alba, Firpo
Śpd: Busi/FDJ
Śp: Puig, Thiago, Pjanic, Alena/Monchu
Ps: Messi, Trincao, Dembels
Ls: Sancho/Neymar, Fati, Dembele
N: Griezmann, Suarez

Przynajmniej 2 zawodników na każdą pozycję, wydać by trzeba było zaleznie od ceny skrzydłowego w granicach 150-170mln. Ale ze sprzedaży Coutinho, Umtitiego, Neto, Vidala, Ivana, Rafy, Braithwaita da się uzyskać nawet więcej. Dobrą ofertę za Dembele też bym rozważył jeśli uda się kupić LS

2 transfery do klubu + pozbycie się szrotu, tylko tego oczekuje. Kadra młodsza, głodna sukcesów, uzupełnić ja można Barcą B bo jak pokazał Puig jest kim, Collado czy Monchu czekają w kolejce, jeśli uda im się awansować do 2 ligi to powinni zostać jeszcze rok w Barcy B

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?