La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1342 Culés

6

Zaczynam odnosić wrażenie, że Valverde osiągał wyniki ponad stan z tą kadrą. Bądźmy szczerzy, nie ma trenera który w tym momencie byłby w stanie ogarnąć sytuację w klubie. Jeżeli przyszedłby ktoś typu Benitez, Simeone to szybko byłyby zwarcia na linii stara gwardia-trener, co ten nie bałby się ich usadzić na ławce. A bądźmy szczerzy poza Messim każdy z nich (Pique, Busi, Alba, Suarez) ma większe lub mniejsze wahania formy. Piłkarzy żądnych sukcesów i posiadających odpowiednie umiejętności do gry w Barcelonie mamy jak na lekarstwo - Ter Stegen, Lenglet, De Jong, Griezmann (do problemu tego Pana przejdę w następnym punkcie), oraz młodzi Fati i Puig. Ponadto kilku przeciętnych piłkarzy (Semedo, Junior Firpo), takich mających swoje najlepsze lata za sobą (Rakitić), podatnych na kontuzje (dwóch Francuzów), oraz takich dla których nie ma odpowiedniego miejscu na boisko (Griezmann). Zarząd nie myśli o tym, żeby sprowadzić piłkarza z predyspozycjami do gry na danej pozycji. Wolą sprowadzić gościa będącego co prawda jednym z najlepszych na świecie, ale czującego się najlepiej grając w taki sposób jak Messi. Na skrzydło Griezz nie ma ani szybkości, ani dryblingu. Tyle ode mnie, dobrej nocy życzę wszystkim użytkownikom.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?