La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1734 Culés

0

Mateusz Majak z Eleven ze swoją najgorszą "11" Bundesligi. A to wszystko przez Valverde...
https://x.com/matimajak/status/1277539541499420672

5

@cat_r37 Cou w najgorszej?Bez przesady.Miał wiele naprawde fajnych meczy.

2

@cat_r37 Perez posmarował, żeby na liście znalazł się Miranda i Coutinho.
@Encore Podejrzewam, że bardziej się tutaj kierował rozczarowanie a nie najgorszą formą. Stosunek oczekiwania do tego co pokazali. To by się zgadzało.

2

@Encore wiele? Poza rzecz jasna Werderem to które mecze należały do dobrych?

Podpisuje się pod kolegą z dołu.
https://x.com/AndrzejSadows13/status/1277544697247010816

konto usunięte

0

@cat_r37 Brakuje Odriozoli na prawej obronie. Przy Hiszpanie, to taki Baku wygląda na solidnego piłkarza.
Coutinho niestety zasłużył na swoją pozycję. Zagrał 3 bardzo dobre spotkania, ale to tylko 3 bardzo dobre spotkania na przestrzeni całego sezonu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?