La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1020 Culés

8

Bylo juz para razy na LR, ale zawsze na nowo smuci.

"Nie po to Mojżesz chodził z Żydami 40 lat po pustyni, że nie mógł trafić, tylko żeby wymarło pokolenie urodzone w niewoli (...) Jedyna nadzieja jest w zmianie pokoleniowej - że przyjdzie nowe pokolenie, które komuny nie zna i może zacznie myśleć inaczej. Jeżeli nie to zginiemy jak sól w ukropie, bo inne narody nie będą czekać aż Naród Polski zmądrzeje.

0

@Colon Problem polega na tym, że pokolenie, które przyszło i nie pamiętało Egiptu, nic się nie zmieniło, ale jeszcze bardziej grzeszyło niż tamci. Człowiek jest upadłą istotą i choć myśli, że jest lepszy od poprzedniego pokolenia czy od innych, tak naprawdę jest taki sam, słaby i grzeszny dlatego przede wszystkim myśli o tym co dobre dla ciała, anie dla ducha. Piszę o kwestii duchowej, ale poruszona przez Ciebie w innym wymiarze, nie wiele się różni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?