- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 657 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 657 Culés
0
Moim zdaniem tu trzeba wydupić zarząd - po pierwsze. W ich miejsce trzeba ludzi świeżych, głodnych sukcesów, ambitnych, z bordowo granatowym sercem. Do tego trener, być może Setien, ale z wolną ręką do prowadzenia drużyny, z wzajemnym zaufaniem zarządu. Trener zająłby się budowaniem zespołu, ale nie pod Messiego, ale na erę po-Messi. Musiałby się pożegnać z Panami Pique, Busi, Suarez, Rakieta, Vidal itd. Sam Messi miałby być sadzany na ławę na mecze z ogórkami i ogólnie rotowany jak każdy z drużyny - po pierwsze jest coraz starszy, a po drugie sama Barca musi nauczyć się grać bez niego. W miarę możliwości dawać prawdziwą szansę młodym, Fati, Puig, Collado...myślże że znajdzie się spokojnie z 2-3 którzy "odpalą". Do tego kilka przemyślanych i mądrych transferów młodych zawodników, którzy pod okiem trenera powinni się rozwinąć. Jak dla mnie taki okres przejściowy może potrwać ok 2 sezony, zaakceptowałbym wtedy brak mistrzostwa, LM, czy pucharu, ale w zamian widziałbym tak potrzebne zmiany na plus. Mam nadzieję, że po takich kilku przejściowych sezonach Barca wróciłaby na szczyt, już bez naszego Króla, ale nauczona grać kolektywnie, ładnie i skutecznie, a nie tylko "mam piłę, gdzie jest Messi?"