La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1205 Culés

0

To nadmierne ukierunkowie polityki PiSu na USA i odsuwanie się od UE oraz nieprzyjazne podejście do Chin wyjdzie nam bokiem...

konto usunięte

0

@Europejczyk1980 Skoro tak piszesz to na pewno tak będzie.

2

@MaTt_BarcaFan Pisze tak bo ma o tym pewnie jakieś pojęcia. A nawet z czysto racjonalnego punktu widzenia, stawianie na gracza, który nieustannie traci wpływy polityczne, a odrzucanie gracza który jest zyskuje jest skrajnie dziwną polityką

0

@MaTt_BarcaFan A twoim zdaniem nie? Największym partnerem gospodarczym jest UE szczególnie Niemcy a z Chinami należy utrzymywać przyjazne relacje bo ich znaczenie ciągle rośnie a co za tym idzie mieć z tego różnego rodzaju korzyści;)

konto usunięte

0

@Europejczyk1980 Aaa myslałem, że sobie tak z dupy napisałeś. Coś w stylu nie znam się, ale się wypowiem, ale jest inaczej. Spoko ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?