- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1251 Culés
Gorące dyskusje
FcPortoFan1999
22
Żeby po 2 meczach już być poza turniejem gdzie wychodzą trzy ekipy z grupy to trzeba się... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
KamQiX
62
Czerwona kartka za zasłanianie ust to najbardziej absurdalny przepis jaki wprowadzono w tym... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
heniusss
19
Macie czasami tak, że czytacie czyjś post i zaczynacie pisać odpowiedź po czym myślicie “po... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1251 Culés
#Tiki-takaLaLiga zostanie dokończona bez udziału publiczności. Ewolucja pandemii wzmacnia koncepcję Wyższej Rady ds. Sportu, żeby unikać gromadzenia się publiczności podczas wydarzeń sportowych. LaLiga nadal pracuje, żeby kibice mogli wrócić na stadiony 12 września wraz z nowymi rozgrywkami, a obiekty mogły być wypełnione w 30%. [@partidazocope]
2
Bartek i finanse klubu w tym momencie:
- Koronawirus!
- Co?
- Ty chu...
0
Zwykłą grupę nazwano tym słowem na "k" i cały świat zamknięty na klucz z powodu kataru.
Z drugiej strony np. taki Huaweii tworzy już roboty, sztuczna inteligencja wchodzi w życie i inne cuda techniki, a nie wiemy i nie możemy sobie poradzić ze zwykłym przeziębieniem... To jest kalectwo samodzielnego myślenia i inwalidztwo logiki.
0
Nie rozumiem dlaczego nie mogą usiąść np. min. 2 m od siebie (nie licząc mieszkających ze sobą) w maseczkach, w restauracjach, czyli pomieszczeniach zamkniętych się da, a tu na świeżym powietrzu nie? A jeżeli chodzi o kolejki, to sprzedawać tylko przez internet bilety, a do odprawy, jak do każdego sklepu, apteki itd. min. 2 m. Chyba chodzi o to, że komunistyczny rząd chce osłabić gospodarczo Madryt (rządzą przeciwnicy polityczni) i Barcelonę (dążenie do oddzielenia).