La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1599 Culés

6

Arthur + Todibo za Pjanica + de Sciglo ?
Juve wyceni Pjanica na 45M a My wycenimy Arthura na 38M.
Już mnie nic nie zdziwi, nawet takie scenariusz jak napisałem.

Niech ktoś tu mi nie pisze, że to jest dobry ruch. Nawet jakby juve dopłaciło to Pjanic ostatnio kopie się po głowie, porównując wiek, statystki, ile lat gry zostało to Pjanic nie dorównuje Arthurowi.. No ale nic, zamiast odmładzać to wymieniamy młodego piłkarza, który nawet nie dał tyle ile od niego barcelona oczekiwała za Piłkarza który najlepszy okres gry ma za sobąi chce jeszcze złapać na końcówkę kariery świetny kontrakt.


To od razu wymieńmy Dembele za Williania ? Coutingo za Riberegio

1

@VamosGirl szczegolnie przy naszym wiekowym skladzie - oddawax Arthura ktory szalu nie robi ale jednak wlasnie jak cos to lepiej go miec jak nasi 30 latkowie odejda / beda grac coraz slabiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?