La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1412 Culés

konto usunięte

5

Dobry wieczór, tu Zordon! Wzywam wszystkich Power Rangersów do Centrum Dowodzenia. Panowie, pijemy! W poniedziałek robota! Alarm Alarm!

@FeloRPS @MichalZZZ @Jaca27 @NaFazieHitman @Danny Gaucho @wszyscykurła!


4

@Joey Alpha znowu się uchlałeś. Zostaw komunikator Zordona.

konto usunięte

4

@Danny Gaucho beta ty alkoholiku zapyziały

konto usunięte

3

@Joey ja już nie umiem,może później,albo co tam jedno jeszcze :D

2

@Joey
Obecny. Ide po drugiego :) Twoje/Wasze zdrówko!

konto usunięte

3

@Jaca27 Szanuję żołnierzu, reszta zdecydowanie odpuszcza wdając się w gierki pisemne. Twoje zdrowie! W MORDE JEŻA!
@MichalZZZ Jest nas już trzech, zdróweczko!

3

@Joey Wasze zdrowie, Ananaski

2

@Joey
Podejrzewam, że duzo wiecej niz trzech, widzac co poniektorzy tutaj wypisuja po nocach ;)

6

@Joey @Danny Gaucho @Lord_Vader @Jaca27 @MichalZZZ @nieprzysiadalnosc No to Panowie na drugą nóżkę tak abyśmy się nie wywrócili ;D

3

@fart
No i git, benc gorzoła kto nie pije ten pierdoła! ;)

konto usunięte

3

@MichalZZZ
@fart @nieprzysiadalnosc nawet na trzecią nóżkę :D

3

@Joey @MichalZZZ O i za to warto wypić ;D

konto usunięte

1

@Joey Polewaj! @Jaca27 :DD

konto usunięte

1

@FeloRPS Nie ma spóźnionych, zapraszamy.

konto usunięte

2

@Joey Spoko, ja i tak już ledwo kontaktuję także luz mordo :D

konto usunięte

1

@FeloRPS
Przytulisz mnie na dobranoc?

konto usunięte

1

@FeloRPS przysnąłem,ale już wracam XD

konto usunięte

1

@Joey Moge wypić z Tobą i reszta świrów :)

konto usunięte

2

@FeloRPS
@Jaca27 @MichalZZZ
Panowie, napijmy się :)

konto usunięte

1

@Joey to esaaa, chlusniem bo usniem:D

konto usunięte

1

@FeloRPS
Za co pijemy?

2

@Joey
Wy to chlopaki macie tempo nie dla mnie, ja dopiero trzeciego drinka sącze, zdaje sie, że ostatniego :) Juz nie te czasy - teraz przy dzieciakach, to musze byc rano skoro świt w pelni sił. Zwarty i gotowy na bitwe :)

2

@Joey
Za lepsze jutro :)

konto usunięte

1

@Joey Mordko za wszystko :))

konto usunięte

2

@FeloRPS @MichalZZZ Kocham Was, ale Maximus umiera. Zdrówko mordki, oby jeszcze :)

2

@Joey
Az mi sie przypomnialy czasy, kiedy sie siedzialo do rana na jakiejs domowce, gdzie wiekszosci juz odcielo prąd, a ty z ziomkiem jako jeden z nielicznych wojownikow przy niezliczonym kielichu ze slynnym tekstem - a ty wiesz, ze ja cie kocham jak rodzonego brata, ja za ciebie w ogien pojde :D

konto usunięte

2

@MichalZZZ
Ale to się nigdy już nie zda...


Pezet Król

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?