La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1419 Culés

0

Ma ktoś smartfon marki OPPO(a może kotretniej model Oppo Reno 2)?

0

@justfootball żona ma Oppo ale inny model. W czym rzecz?

1

@elmayakos zastanawiam się nad kupnem jakiegoś smartfonu OPPO, ale jeszcze nigdy nie miałem go wcześniej, więc nie wiem czy warto kupić smartfon ten marki.
Tak z ciekawości jaki model Oppo ma Twoja żona i czy jest zadowolona z tego smartfona (mam na myśli baterie, aparat etc.?

0

@justfootball Oppo RX17 Neo. Po poprzednich Xiaomi wrażenia na plus. Xiamo po roku gdzies wariowało systemowo.
Bateria standard - 1 dzień ale bardzo intensywnie z niego korzysta. Non stop internet, codziennie kilka zdjęć, IG cały czas więc daje rade.
Co do aparatu jak na swoją cenę to bardzo fajne fotki. Do flagowca daleko ale mimo to nadal bardzo ładne.
Na ten moment żadnych problemów z telefonem nie było.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?