La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1682 Culés

0

Co do LM to uważam, że jednak należałoby dograć chociaż mecze rewanżowe 1/8 na stadionach ekip, które miały je rozgrywać. To jednak tworzy niesprawiedliwą sytuację (gramy i tak bez publiczności, choć zobaczymy, co już jest stratą), ale wydaje się, że w sierpniu można bezpieczeństwie rozegrać spotkanie dwóch drużyn z których wszyscy byliby przebadani na stadionie ekipy która powinna mieć ten przywilej.

2

@mekston Skoro nie było problemu rozegrać meczu Liverpoolu z Atletico z kibicami to tym bardziej Barcy z Napoli bez kibiców. UEFA doprowadziła do zachorowaia pewnie kilkuset, może i kilku tys. ludzi, ale ciekawe dlaczego o tym się nie pisze.

1

@Lisek oczywiście, spokojnie można zorganizować te spotkania. Jeśli chcą zmieniać zasady od 1/4 to ok, przynajmniej są dla wszystkich równe, ale brak możliwości rewanżu na własnym stadionie (gramy w Lizbonie) gdy jedna ekipa (i to ta z 2 miejsca z tego skorzystała) to słabe rozwiązanie, bardzo niesprawiedliwe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?