La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1734 Culés

0

Jaka 11 chcielibyście dziś zobaczyć?
Mój wybór to Ter Stegen - Semedo Araujo Umtiti/Lenglet Firpo - De Jong Arthur Rakitic - Messi Braithwait Fati.

W drugiej połowie koniecznie Suarez, Griezmann, Puig + zmiany najbardziej zmęczonych. Mam nadzieję że chociaż 9-10 się sprawdzi z tej 11. Busi i Pique niech dziś koniecznie odpoczną, De Jongowi też by to dobrze zrobiło, ale chyba co za dużo rotacji to nie zdrowo. Obowiązkowo chce dziś zobaczyć Arthura. Tak więc #SetienMusisz

0

@messi564 kiedy jak nie z czerwoną latarnią ligi, dać szansę Ryszardowi od 1 minuty?

0

@pikass14 w sumie racja. Problem w tym że chętnie bym zobaczył Arthura i Ivana od pierwszej minuty po obiecujących wejściach w ostatnim meczu, a De Jong mógłby pokazać się czy jednak Koeman się nie myli i Holender powinien grać jako defensywny pomocnik. Ewentualnie Rysiu za Ivana też bym nie płakał, ale nie liczę na to

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?