- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1504 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
11
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
49 odpowiedzi
Borneo
0
Skoro się udalo spieorzyć kaczyńskiemu i nawrockiemu relacje z ukrainą a za 2 dni miala być ... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Lanosss
25
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1504 Culés
15
Zapraszam na 92 dzień z ciekawostkami lotniczymi!
Link do wczorajszych:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8568153#comment-8568153
#274
Ryanair wznawia połączenia lotnicze z Polski od 1 lipca.
Ryanair poinformowała wczoraj o wznowieniu lotów na prawie 200 trasach z/do Polski. Już od 1 lipca trasy te staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira. W związku ze zniesieniem przez Polskę restrykcji, Ryanair zachęca wszystkich do planowania letnich wyjazdów i świętowania faktu, iż Europa z powodzeniem pokonuje jedne z najtrudniejszych czasów. Niektóre trasy będą dostępne w ostatnim tygodniu czerwca. Wszystkie szczegóły dotyczące rozkładu oraz częstotliwości można znaleźć na stronie przewoźnika.
https://www.aviation24.pl/media/k2/items/cache/7139958697b16661fa4d1cc826bb6e54_L.jpg
#275
W czasie eksploatacji w ruchu cywilnym samoloty Ił-86 odnotowały 10 wypadków, w tym 4, gdzie samolot został zniszczony. Łącznie zginęło 14 osób. Ił-86 nigdy nie uległ katastrofie podczas lotu z pasażerami na pokładzie.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b6/Ilyushin_Il-86_Aeroflot_Don.jpg
#276
Indie opracowały i zbudowały samodzielnie od podstaw naddźwiękowych samolot bojowy. Do służby przyjęto myśliwiec Tejas wcześniej znany jako LCA. To najmniejszy i najlżejszy wielozadaniowy samolot na świecie.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/89/IAF_Tejas_full_size_%2832941198511%29.jpg
1
@dawo17 Fajnie, że o Tejasie napisałeś :) Hindusi są coraz lepsi. Ciekawe kiedy ich samoloty dorównają F-35, czy Su 57.