- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1370 Culés
Gorące dyskusje
QQL5
0
No i część SAFE pójdzie na rzecz Ukrainy.Powie mi ktoś dlaczego mamy spłacać kredyt za... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
gumaz
4
https://x.com/DudekPL4/status/2065364735575351595no zapraszam do rozmowy.
19 odpowiedzi
MirusAmisz
14
Nie wiem jak Wy ale ja od zawsze byłem wielkim fanem reprezentacji Korei, tak... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1370 Culés
3
Czy wiesz że: 30% mieszkańców Tokio mieszka poniżej poziomu morza?
1
@Bykunn Co ciekawe Ci mieszkańcy są nazywani utopcami i są jedynymi ludźmi na świecie żyjącymi pod wodą.
0
@Bykunn Tokio- jeszcze przez jakiś czas największe miasto świata. Miasto o rozmiarze województwa, jego panorama robi wrażenie
0
@Triv44 Aglomeracja miast w okolicy Tokio jest największą na świecie. Samo Tokio nie jest największym miastem ani najludniejszym. W skrócie jak zajmujesz wszystkie miasta w pobliżu Tokio to wtedy lideruje. Tak jakbyś połączył Dolny Śląsk jako jedno miasto- wtedy faktycznie jest większe niż Warszawa. I bardziej zaludnione.
0
@Triv44 ojj a nie Mexico City? (oczywiście wraz z fawelami)