La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1620 Culés

konto usunięte

2

Skład Sevilli na dzisiejszy mecz z Levante:

Vaclik - Navas, Carlos, Kounde, Escudero - Banega, Gudelj, Jordan - El Haddadi, De Jong, Ocampos,
Na ławce między innymi: Nolito, Suso, Fernando, Reguilon, Torres, Vazquez i En Nesyri, którego jestem wielkim fanem i uważam, że powinien grać na "9" kosztem drewnianego De Jonga.

Sevilla ma bardzo fajną kadrę. Liczę, że zarówno oni, jak i Sociedad zajmą te miejsca w top4, bo w sumie grają całkiem przyzwoitą piłkę bez niepotrzebnego murowania. Jazda!

1

@Hiacynk A ja dalej liczę że Getafe wejdzie do LM

1

@Hiacynk tylko ten De Jong razi, Lope lubi mieć wysokiego silnego napastnika ale do tak fajnie grającej piłką Sevilli dawać takiego drewniaka (chodzi mi o styl gry, a nie umiejętności).. Milik by tam fajnie pasował, technika użytkowa dużo lepsza, a warunki fizyczne wcale nie gorsze. Do tego lewą nogą potrafi krawat zawiązać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?