- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 967 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 967 Culés
3
Dobrą, naprawdę dobrą dziewczynę poznaje się po tym, czy umie się wystroić "w punkt" tzn że bez zasady "im więcej tym lepiej" i czy potrafi podjąć się dobrej, merytorycznej dyskusji. Posłużyć się w niej wartościowymi przykładami.
Chodzi mi o to, że ostatnio jest wysyp dziewczyn ze złymi moim zdaniem wartościami. Byle dupe wystawić, cycki wypchać i usta wykrzywić. A zapytasz taką o jej opinię w czymś to pustki będą.
2
@msmsms ja wolę cycki
2
@msmsms taka moda teraz. Cycki,dupa,brak mózgu to się sprzedaje
2
@msmsms "Dobrą" dziewczynę poznajesz po tym czy się umie wystroić? :D
2
@Bykunn może o Rokse chodzi
1
@msmsms Ale jest wiele mądrych i ładnych kobiet, które nie do końca potrafią się ubrać.
1
@msmsms I facet bierze ta z cyckami. A ta z którą można pogadać jest sama :) To co się dziwisz
0
@tbas Ja tam wolę tą z mniejszymi piersiami i olejem w głowie niż jakiś pustostan z bardziej dorodnym biustem :) Ale niestety często jest tak jak mówisz.
1
@fcbarcafan19 jak ładna to ok, ale brzydka?
1
@tbas Zapomniałem dopisać, że musi być ładna :)