La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1103 Culés

2

Nie ma to jak mieć kochającego i wyrozumiałego rodzica... Współczuję :/
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/06/RDbINLwfNaqj7b7G6N3XZVGjfRU0l88z.mp4

0

@IronSanHybrid to starsza kobieta kiedyś u nich to nie było do pomyślenia poza tym to był prank.

2

@MNSbEstEver Wiem, że to prank. To już w miarę stare nagranie. Prowokacja czy nie to jednak pokazała naturę tej pani...

9

@IronSanHybrid "Plagi Egipskie by mnie tak nie zaskoczyły" XDD

2

@Andi18
Tez z tego ryje :D

konto usunięte

2

@IronSanHybrid Ty lewaku, ty! Bolzgą rodzinę niszczycie sodomici! Ma świętą rację ta kobieta, wołajcie egzorcystę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@IAmBackCules „Bolzgą” xDDDDDDDDD leżę haha

konto usunięte

2

@IronSanHybrid Zacofany babsztyl,masakra mieć takiego rodzica.U mnie tata popiera osoby homoseksualne cały sercem,nawet dla mojego rozwoju udaję czasem geja i mnie uświadamia jak to tam u nich wygląda.Żebym miał porównanie i wybrał swoją orientację w pełni świadomie.

konto usunięte

2

@IronSanHybrid stare baby trzeba prądem je...

8

@dominik127pl to fajnie masz na chacie xDDD

konto usunięte

2

@IronSanHybrid ona jest kochająca i wyrozumiała...do czasu :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?