La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1088 Culés

1

Jeszcze a propo maseczek.
Cały czas obowiązuje nakaz noszenia maseczek w restauracjach, zdjąć ja można dopiero przy stoliku
Dziś byłem z żoną i córką w lokalu coś zjeść. Byliśmy tam coś koło godziny. Zerkałem od czasu do czasu na wchodzących ludzi i przez ten cały czas pobytu tam nikt, ani jedna osoba (a trochę ich się przewinęło) nie miał maseczki wchodząc do knajpy.
Jak był obowiązek noszenia maseczek na ulicy to ten rygor jeszcze miał ręce i nogi. Teraz gdy na powietrzu nikt (no prawie nikt) nie nosi maseczek to ten przepis o maseczce w restauracjach jest martwy. Przecież nikt nie będzie zakładał maseczki na kilkanaście/kilkadziesiąt sekund na dojście do stolika.

2

@Bobo25 Ten przepis od początku jest głupi i martwy. :)

1

@kuz czy głupi nie oceniam, martwy nie był jak ludzie na mieście musieli nosić maseczki bo wchodząc do lokalu cały czas je mieli na twarzy i zdejmowali przy stolikach. Ale teraz jak nikt nie nosi na powietrzu to też nikt nie zakłada na ta krótką chwilę. Teraz zgadzam się że to martwy przepis.

0

@Bobo25 dziś w metrze widziałem policję, połowa ludzi bez masek i nic nie mowili. Każdy wywalone chyba xd

konto usunięte

0

@Bobo25 W sklepach tak samo, prawie nikt nie ma.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?