La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1130 Culés

konto usunięte

3

wczoraj widziałem odcinek Miodowe lata z Andrzejem Grabowskim :D
Karol: Panie kiepski Andrzeju Grabowski Ferdku,dlaczego pan jest taki głupi ? :D
albo
Grabowski: i co ja będę miał że wystąpie w waszym programie ?
Karol: Zrobimy z pana idiotę,za darmo,po znajomości
Grabowski:ja jestem aktorem gram tą postać
Tadzik:Zagraj pan tramwajarza karola xd
My na prawdę chcemy Panu zrobić dobrze
Grabowski: Panowie,czy to na pewno jest telewizja ? :D :D @Hiacynk @Witekk10

0

@Jaca27 Trowadzę Pramwaj

konto usunięte

2

@Jaca27 Lepszy był list do Roberta Korzeniowskiego.

"Drogi Robercie Korzeniowski, Ty tak chodzisz i chodzisz i nic z tego nie masz... Zrobimy z Ciebie idiotę w czynie społecznym".

konto usunięte

0

@Jaca27 "Idiota ach idiota się po ekranie miota
On chętnie się obnaży, bo tylko o tym marzy
I wszystkie nasze gwiazdy, chcą zaznać takiej jazdy
Od morza, aż po Turnie...
Publicznie chcą być durniem"

1

@Jaca27 @Hiacynk Mnie osobiście rozwalił wywiad Karola z Norkiem przebranym za Korzeniowskiego, a raczej ten fragment:
Karol: Panie Robercie, co Pan lubi najbardziej?
Tadek: Bigoos!

Miazga totalna :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?