- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1147 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1147 Culés
0
Dzisiaj wyszła zapowiadana ostatnia aktualizacja do bf5, która podobno sporo rzeczy zmienia i tez sporo rzeczy dodaje. Akurat 5 zakupiłem 3 dni temu, ale gracze są i będą, bo nowa cześć „pola bitwy” wychodzi w przyszłym roku wiec gitara.
0
@DaPi Chyba najgorszy BF jaki wyszedł, nawet pomimo gigantycznych problemów "czwórki" po premierze, po kilku tygodniach było połatane i grało sie miód malina. Dla BF5 zapowiadali wielkie wsparcie na kilka lat, po czym sami stwierdzili że nie opłaca sie już nad tą grą pracować bo za dużo do roboty i lepiej wydać kolejną :V
0
@Striker Dlatego nie kupuje absolutnie NIC od EA, taki personalny bojkot. Ostatni BF w jaki grałem to 3. Pamiętam że mnie wkur***o wtedy że najpierw dodali jakieś kijowe premiumy za durne pieniądze a potem zapowiedzieli BF 4 :p
0
@Striker ja to kupiłem z myślą, żeby se tak postrzelać po prostu, a ze wole strzelanki typu cod, bf w czasach wojen światowych to lepiej. Jeszcze to moja pierwsza taka typowa strzelanka odkąd mam XONE i się uczę pogrywać, jest lepiej niż myślałem, ale jednak jeszcse to nie to co na PC w bf1 :D
0
@don'T.R.I.P.e BF4 koniec końców po wielu poprawkach okazał sie chyba najprzyjemniejszym multiplayerem wojennym, przy żadnej grze się tak dobrze z ekipą nie bawiłem co tam i to nie tylko moje zdanie. Ta ich przepustka premium od zawsze była absurdalna, ale dawali co jakiś czas poszczególne rozszerzenia za darmo. BF 1 też był bardzo dobry, ale chyba dość nietrafione mapy i mało opcji customizacji broni. No a to co wydali ostatnio to już woła o pomstę do nieba :P