La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1621 Culés

41

Wandalizm i złodziejstwo nie mogą być tłumaczone. Nawet jakby w ten sam sposób zmarło 100 czarnoskórych. Niewinne osoby na tym cierpią, co prowadzą własne biznesy przez agresje tych podludzi. Wszelkie takie incydenty muszą być karane z największą surowością. Oczywiście nic nie mam do normalnych Afroamerykanów, co protestują z kulturą.

konto usunięte

8

@daniel32778 bandyci próbują dopisać ideologię do swoich czynów. Okradamy sklepy w imię walki z rasizmem xD

3

@daniel32778 a celebryci im przyklaskują

4

@Barca1992 Jeszcze większą będzie niechęć do czarnoskórych. Już przed tym były żarciki o ich złodziejstwo, a teraz będzie tego jeszcze więcej. Sami sobie szkodzą. Oczywiście nie można wrzucać wszystkich do 1 wora, ale jak są żarciki o typowych Polakach, to i cały czas będą o murzynach złodziejach i bandytach.

0

@Barca1992 to nie wiesz, że instytucjonalny rasizm im każe grabić i demolować? Biały sędzie tylko czeka, żeby go skazać na rok dłużej niż skazałby białego - przecież nie można go zawieźć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?