La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1380 Culés

5

Nie wiem kiedy ostatnio widziałem, żeby w meczu La Ligi piłkarze mieli tyle miejsca, ile w dzisiejszym meczu mieli piłkarze BVB, czy piłkarze Lipska z Mainz. W Premier League też jest w porównaniu do La Ligi naprawdę sporo miejsca, ale i tak jest 3 razy mniej niż w Bundeslidze. Odnosze wrażenie, że jeśli chodzi o bronienie to nawet taki Espanyol jest lepszy od drużyny ze środka tabeli Bundesligi.

0

@Veb1233 nieprawda, na codzien to tal nie wyglada. Po prostu tym meczom blizej do przedsezonowych niz do ligowych z powodu tej przerwy.

0

@YoNoEntiendoNada Aż tak to może faktycznie nie wyglądało, ale przed przerwą też zdarzało mi się oglądać Bundeslige i nie wyglądało to znacznie lepiej.

0

@Veb1233 są tu osoby jarające się BVB, a Bayern ograł ich na stojąco, najemnicy z Paryża wywalili z CL. Zbyt młoda kadra. Co do miejsca. Poczekajmy. Piłkarze grają ledwo 2 tygodnie od wznowienia gry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?