La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1643 Culés

1

Warto drugi i trzeci sezon Fargo ? Na filmwebie drugi ma jeszcze wysoką ocene, ale trzeci juz duzo slabszą.

konto usunięte

2

@MichalZZZ warto, obie historie bardzo mi się podobały ;)

2

@MichalZZZ Dla mnie trzy sezony rewelacja. Nie umiem wybrac najlepszego, ale chyba 1,3,2. A moze 3,1,2 albo 1,2,3 . Minimalne roznice, frajda podczas ogladnia.

ps. wez wal te oceny na filmwebie, :)

1

@MichalZZZ dwa pierwsze fajne, trzeci juz obejrzalem na sile, a wedlug mnie drugi najlepszy, fajny klimacik i dosyć zabawny

konto usunięte

1

@ronni37 mi z kolei trzeci sezon się bardzo podobał - rewelacyjna rola Thewlisa.

1

@mateuszdabski Thewlis, Woodbine i Thorton....ajajajaja. Co za trojca.

0

@mateuszdabski @Colon @ronni37
Na Was zawsze mozna liczyc, dzieki chlopaki.

1

@MichalZZZ jest tutaj jeszcze inny wielki fan Fargo, mowa o @ViscaBarca123

1

@MichalZZZ Drugi bardzo dobry :).

0

@AnnaMarianna
A kolezanka czemu jeszcze nie lula o tej porze?

1

@MichalZZZ Hehe wlasnie szla lulac :)...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?