La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1550 Culés

Informujemy, że trwa cisza wyborcza i wszelkie rodzaje agitacji politycznej są zabronione.

10

Podziwiam ludzi, którzy trollują tutaj pisząc, że Trzaskowski to jedyny słuszny kandydat na prezydenta.

17

@Brosik Nie ma jedynego słusznego ;)

23

@Brosik każdy jest słuszny oprócz PAD

1

@Brosik nawet Ernesto daje okejkę dla Rafała ;>

3

@ksobi Akurat ktoś kto by wetował wszystko nie byłby lepszą opcją niż ktoś podpisujący wszystko.

4

@daniel32778 władza absolutna nigdy nie jest dobra

4

@daniel32778 jest.

1

@Brosik Problem jest taki, że część z nich nie troluje.

9

@daniel32778 Żaden prezydent by nie wetował wszystkiego, bo walczy o reelekcję. Platforma popiera niektóre ustawy PiSu, głosują razem dość często, więc te ustawy by były podpisywane. A jeśli będzie wetował te o przejmowaniu przez PiS sądownictwa to bardzo dobrze.

1

@Brosik Trzaskowski chociaż by wetował głupie pomysły PiS. Holownia raczej tez.

2

@LeoFan10 Dokładnie, nigdy nie zdarzyło się by Prezydent wetował wszystkie ustawy. Tych ustaw jest mnóstwo i większość była przyjmowana bez względu czy był Kwaśniewski, Komorowski czy też Kaczyński. Problem Dudy jest taki że żadnej ustawy nie zawetował (o sądzie coś zawetował ale to była ustawka) a jak miał niby problem to odesłał do TK między innymi ustawę o majątku małżonków.

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy