La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1143 Culés

0

[PC] Takie pytanko:
Ostatnio zaktualizowałem sterowniki do mojej starej kart graficznej w laptopie i o dziwo okazało się, że wreszcie w miarę płynnie odpalę na nim FIFA 20. Niestety temperatura karty graficznej osiąga 90-95 stopni a czasem nawet więcej.
W World of Tanks (w co gram regularnie i do tej pory bez problemów) temperatura również skoczyła do podobnych zakresów, oczywiście z poprawą wydajności.

Czy taka temperatura może być szkodliwa dla laptopa? Nie ukrywam, że ma on już swoje lata: i5-6200U, Radeon R5 M330, win 10 x64.

0

@Bamboleo a wymagania spełnia?

0

@deyna2018 wot tak, fifa nie :)

0

@Bamboleo@Bamboleo u mnie pomogło undervolting tylko niewiem jak w twojej karcie, bo ja mam rx580 4 gb

0

@Bamboleo a działa gorzej laptop jak osiąga taka temperaturze?

0

@deyna2018 ogólnie to nie, gdy wyłączam grę temperatura wraca na ok. 50 stopni

0

@deyna2018 taktyk

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 lefreux 98 pkt
2 maciek2164 97 pkt
3 norbi77 91 pkt
4 KingLeonidas 89 pkt
5 goo_messi 88 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?