- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1300 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1300 Culés
1
Zastanawia mnie całkiem nieodległa przyszłość naszego klubu. Żaden ze starszych zawodników nie chce odchodzić, bo kto chciałby rezygnować z tak wysokich pensji np. Rakitić.
Załóżmy, że jeszcze minimum rok zostanie z nami Alba, Busquets, Messi, Suarez, Pique - potem nie wiadomo.
Być może odejdzie Semedo, Vidal, Coutinho, Umtiti.
Trudno liczyć na słabego Firpo, kontuzjogennego Dembele i niepewnego obyczajowo i zdrowotnie Arthura, średniego Roberto.
Dodam, że w ostatnich 10-ciu latach, tylko jeden nasz wychowanek potrafił rzucić na kolana i realnie powalczyć o skład - młodzik Fati.
Z przyszłościowych jeszcze zawodników (takich na min. 4 lata gry) na wysokim poziomie zostaje Ter Stegen, Lenglet, De Jong, Griezmann, Fati, z zawodników wchodzących Arraujo, Alena.
Ciekawy jestem, w którym "miejscu" będziemy tak za 3 lata...
0
@T_TG bez przemyślanych transferów będzie bieda i tyle.
0
@T_TG zapomniałeś o Umtitim , Coutinho , Todibo , wypozyczonym Emersonie do Betisu i jeszcze chyba jakims pomocniku bodajze z Valladollid ktory ma dołączyć chyba po sezonie .
1
@PatrychoO oby nie było tak, że za 3 lata zostaniemy z 3-4 bardzo dobrymi zawodnikami i całą plejadą miernot (oczywiście jak na Barcelonę - jeden z 3 najpotężniejszych obecnie klubów świata). Boję się, że zostaniemy klubem bez gwiazd i bez kasy na gwiazdy, gdyż obecne kontrakty całkowicie nas wydrenują. Już teraz praktycznie nie mamy zaplecza zdolnego realnie pokazać wartość dodaną w pierwszej 11tce.