La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

8

Najwyżej wyceniane talenty w 2008 roku według Transfermarkt:
1. Leo Messi (Barcelona) – 55 milionów euro;
2. Cesc Fabregas (Arsenal) – 38 milionów euro;
3. Sergio Aguero (Atletico Madryt) – 28 milionów euro;
4. Karim Benzema (Olympique Lyon) – 27,5 miliona euro;
5. Gonzalo Higuain (Real Madryt) – 18 milionów euro;
6. Jo (CSKA Moskwa) – 17 milionów euro;
7. Alexandre Pato (Milan) – 15 milionów euro;
8. Arda Turan (Galatasaray) – 15 milionów euro;
9. Giuseppe Rossi (Villarreal) – 15 milionów euro;
10. Diego Capel (Sevilla) – 14 milionów euro;
11. Micah Richards (Manchester City) – 13 milionów euro;
12. Ryan Babel (Liverpool) – 13 milionów euro;
13. John Obi Mikel (Chelsea) – 12 milionów euro;
14. Ezequiel Garay (Racing Santander) – 12 milionów euro;
15. Aaron Lennon (Tottenham) – 12 milionów euro;
16. Ever Banega (Valencia) – 12 milionów euro;
17. Bojan Krkić (Barcelona) – 12 milionów euro;
18. Hatem Ben Arfa (Olympique Marsylia) – 12 milionów euro;
19. Duvan Zapata (Udinese) – 11,5 miliona euro;
20. Gabriel Agbonlahor (Aston Villa) – 11 milionów euro.

konto usunięte

5

@PatrykBarcelona te ceny...

0

@PatrykBarcelona pierwszych 5 spełniło oczekiwania. Reszta już niekoniecznie

0

@patry295 W sumie Arda Turan tez złej kariery nie miał.

konto usunięte

2

@PatrykBarcelona Zwłaszcza Rossiego mi szkoda. Ogromny potencjał, niestety zmarnowany przez liczne kontuzje, m.in. dwukrotnie zerwane więzadło krzyżowe w 2011 i 2017 roku. To pierwsze zabrało mu tak naprawdę 2 sezony, po tym nie udało mu się już wskoczyć na prezentowany wcześniej poziom.

0

@patry295 hmm, Fabregas spełnił oczekiwanie? W moim guście nie do końca ;)

0

@pikass14 nie powiesz chyba, że miał słabą karierę? Oczywiście nie wszedł na taki poziom by bić się o złotą piłkę, ale był taki okres, że spokojnie w każdym zespole znalazłby swoje miejsce

0

@patry295 tak, ale ten okres był zdecydowanie krótszy, zdobył co miał zdobyć, ale szybko zgasł. Popatrzmy gdzie teraz są Augero czy Benz, a gdzie Fabs.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?