La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1701 Culés

7

TVN-owi zaczyna się chyba udzielać syndrom warszawski, który notorycznie topi KO-PO. To że wspierają Trzaskowskiego i Hołownie mnie nie dziwi mają do tego prawo, ich ataki na lewicę przestają mnie już dziwić bo robią to nie pierwszy raz, ale gadanie że " PiS, Lewica i PSL chcą jak najszybszych wyborów nie dziwi bo bardzo dobry kandydat KO zabiera popracie kandydatom IM WSZYSTKIM ociera się o groteskę. O ile Trzaskowski faktycznie może podbierać poparcie Biedroniowi, Hołowni i część Kamyszowi to mówienie, że podbiera również elektorat PiSu jest na prawde zabawne tym bardziej że we wszystkich badaniach i możliwych przepływach elektoratu kandydat PO od wyborców PiSu dostawał okrągłe 0%... Z tym "bardzo dobrym kandydatem" też bym polemizował...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?