La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1477 Culés

konto usunięte

5

Dzień dobry La ramblo!
Wczoraj w moje ręce trafiła talia kart firmy Bicycle. Muszę przyznać, że to najlepsza talia jaką trzymałem w rękach. Od zwykłych talii ze sklepu z zabawkami czy z kiosku różni się przed wszystkim rozmiarem (Bicycle są rozmiaru pokerowego, w sklepach najczęściej spotykamy rozmiar brydżowy) no i wspaniałym wykonaniem. Sama karta ma ciekawą powierzchnię (takie jakby prążki), które ułatwiają tasowanie/przekładanie. Za niecałe 10 złotych można kupić tzw."secondsy", czyli karty, które według komputera zostały uznane za "wadliwe", tj. mogą mieć niewielkie przesunięcia kolorów. Ja w swojej talii błędów nie zauważyłem. Podsumowując, polecam te karty, posłużą wam wiele lat.

0

@Kajtek77 a w co grasz? Ja lubię w 66 pograć bardzo :)
3-5-8 też fajne, ale wygodniej na kurniku się gra

konto usunięte

1

@mrboom W pokerka lubię pyknąć choć te karty kupiłem z myślą o iluzji :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?